scoalamilisauti@yahoo.com

Anunț privind desfășurarea cursurilor: 1)luni, 19 octombrie, gimnaziu Milișăuți (nu și Bădeuți) – cursuri on-line, după orarul zilei, iar de marți cursuri față în față, la școală;2) a VI-a A Milișăuți cursuri on-line în perioada 19 – 27 octombrie, după orarul clasei; clasa pregătitoare A – cursuri on-line în perioada care a mai rămas până la vacanța din ultima săptămână a lunii octombrie.

Anunț privind desfășurarea cursurilor: 1)luni, 19 octombrie, gimnaziu Milișăuți (nu și Bădeuți) – cursuri on-line, după orarul zilei, iar de marți cursuri față în față, la școală;2) a VI-a A Milișăuți cursuri on-line în perioada 19 – 27 octombrie, după orarul clasei; clasa pregătitoare A – cursuri on-line în perioada care a mai rămas până la vacanța din ultima săptămână a lunii octombrie.